x
21 IEMESLS KĀPĒC IEGĀDĀTIES DAKSTIŅA JUMTU

21 IEMESLS KĀPĒC IEGĀDĀTIES DAKSTIŅA JUMTU

IESPĒJAMS IEKLĀT JEBKUROS LAIKAPSTĀKĻOS

Monier dakstiņus ir iepējams montēt uz jumta pat ziemā. Atsķirībā no līmējamajiem bitumena un kausējamiem jumtu materiāliem, dakstiņiem nav temperatūras ierobežojumu to ieklāšanai.

IDEĀLS IEGULDĪJUMS : VĒRTĪBA = IZSKATS + KVALITĀTE + ILGMŪŽĪBA + CENA

Izvēloties Monier dakstiņus, izmaksas par jaunu jumtu nebūs lielākas salīdzinot ar citiem jumta materiāliem, toties tā vērtība būs daudz augstāka. Monier dakstiņi ir materiāls, kas nodrošina jumtam izturību, kā arī ekskluzivitāti un skaistumu. Ņemot vērā materiālu kalpošanas ilgumu, izvēle par labu dakstiņiem kļūst par pašu izdevīgāko izvēli salīdzinājumā ar citiem jumta materiāliem. Izdaliet jumta izmaksas uz 100 gadiem (dakstiņu kalpošanas laiks) un pārliecinieties par izvēles vērtību.

JUMTS, KO NEBAIDA VĒTRAS

Pēdējo gadu pieredze liecina, ka arī Latvijā vairākas reizes gadā tiek novērots tik spēcīgs vējš, kas sasniedz vētras spēku. Lai izvairītos no zaudējumiem, kas saistīti ar jumtu noraušanu, visdrošāk izvēlēties Monier dakstiņu jumtu.  Lielākā dakstiņu seguma priekšrocība ir tā, ka neveidojas liela vienlaidus plakne, bet jumts sastāv no atsevišķiem dakstiņiem. Stipra vēja apstākļos vislielākā bīstamība ir tā sauktais seguma «buras efekts», kas ir raksturīgs, piemēram, skārda jumtiem vai citiem viļņotajiem segumiem.

IZTUR KRASAS TEMPERATŪRU SVĀRSTĪBAS

Daudzi jumtu materiāli augstu temperatūru ietekmē izplešas vai pat izmaina savu formu. Monier dakstiņi saglabā savu formu pilnīgi nemainīgu jebkurā temperatūrā un pie jebkuriem laikapstākļiem.

NERŪSĒ

Atšķirībā no citiem jumta materiāliem dakstiņi nekad nav pakļauti korozijas negatīvajai ietekmei. Jumta virsma ik dienu ir pakļauta mitruma, gaisa skābekļa un citu gāzu iedarbībai, kas ir vistiešākais iemesls metālu, to sakausējumu un dažādu izstrādājumu sabrukšanai. Arī dažādi plastmasas izstrādājumi gaismas un skābekļa ietekmē var pakāpeniski sairt – korodēt.

RAKSTISKA 30 GADU GARANTIJA NO RAŽOTĀJA

Mēs dodam nevis neizpildāmus garantijas solījumus, bet nodrošinam rakstisku 30 gadu garantiju uz visiem Monier dakstiņiem. Šāds materiāla garantijas laiks Monier dakstiņiem tiek nodrošināts jau ilgāk nekā 50 gadus.

LIELISKA SKAŅAS IZOLĀCIJA

Pateicoties materiāla biezumam un fizikālajām īpašībām Monier dakstiņi negrab un pat lieliski absorbē skaņu. Salīdzinājumā ar citiem jumta materiāliem dakstiņi daudz efektīvāk nodrošina skaņas izolāciju, kas ļaus zem jūsu jumta vienmēr justies mājīgi un mierīgi.

NEPRASA ĪPAŠU APKOPŠANU KALPOŠANAS LAIKĀ

Monier dakstiņu jumta estētiski pievilcīgais izskats saglabājas ilgus jo ilgus gadus. Tam nav nepieciešama īpaša apkope visu savu ilgo (vismaz 100 gadi) mūžu. Izvēloties Monier dakstiņus, Jums nebūs obligāti jāveic profilaktiskie darbi, kādi ir nepieciešami citiem jumta materiāliem. Monier dakstiņu jumts noveco cēli.

VIEGLI REKONSTRUĒJAMS

Pateicoties Monier dakstiņu konstrukcijai un īpašo rindu dakstiņu stiprinājumu sistēmai, jumta ieklāšana, uzlabošana un modernizēšana ir ārkārtīgi vienkārša. Jebkurā brīdī ir iespējams pievienot jumtam visdažādākos papildus un uzlabojošos elementus.

MINIMĀLS NEIZMANTOTU ATGRIEZUMU DAUDZUMS

Ieklājot lielas jumta loksnes sarežģītākas formas jumtiem, bieži rodas nepamatoti lieli atgriezumi, kas neparedzēti sadārdzina materiālu izmaksas. Pateicoties salīdzinoši nelielajam Monier dakstiņu izmēram (visbiežāk 30 x 40 cm), šādi nezimantoti atgriezumi neradīsies vai būs pavisam minimāli.

EKOLOĢISKS PRODUKTS

Gan Monier māla, gan betona dakstiņi ir izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām, kas padara Jūsu mājas par drošu un ekoloģisku patvērumu .

JŪSU MĀJAS STATUSS UN PRESTIŽS

Nevienam nav noslēpums, ka mājas jumts no Monier dakstiņiem ir prestižs, skaists, estētisks, drošs, un stilīgs. Mājas kopējais tēls veido priekšstatu par tās saimnieku un, izvēloties Monier dakstiņus, šo priekšstatu ir iespējams padarīt vēl spilgtāku. Dakstiņu jumts ir Jūsu mājas rota.

NEUZKRĀJ STATISKO ELEKTRĪBU

Dakstiņi nevismazākajā apjomā neuzkrāj statisko elektrību.

 

 

NEDEGOŠS UN TERMONOTURĪGS MATERIĀLS

Dakstiņi ir materiāls ar labāko ugunsizturības novērtējumu. Atšķirībā no vairākiem citiem jumtu materiāliem dakstiņiem nav nekādu ierobežojumu saistībā ar ugunsdrošību.  Monier dakstiņi neuzkarst saulē un tāpēc karstajās vasaras dienās Jūsu mājās uzturēties būs komfortabli arī augšējā stāvā.

KALPOŠANAS LAIKS VIRS 100 GADIEM

Monier stingrie ražošanas kontroles un materiālu izplatīšanas standarti nodrošina dakstiņiem kalpošanas laiku arī mūsu bargajā Baltijas klimatā virs 100 gadiem. Tas nozīmē, ka Jūsu mājas „vairogs” kalpos vismaz 100 gadus.

20 GADI LATVIJAS TIRGŪ

2016.gada sākumā SIA „Monier” svinēja savu 20 gadu jubileju kopš Monier produkcija tiek piedāvāta arī Latvijas tirgū.  Arī šeit Monier dakstiņu augstā kvalitāte ir pārliecinoši izturējusi laika pārbaudījumu. Mūsu piedāvātie jumtu risinājumi ir kļuvuši par vienu no populārākajām izvēlēm Latvijas māju saimnieku vidū. Mūsu devīze : Viegls ceļš uz jaunu jumtu!

PASAULĒ ATPAZĪSTAMS ZĪMOLS

Mēs ražojam dakstiņus jau vairāk kā 150 gadu un esam pasaules vadošais uzņēmums slīpo jumtu un jumtu risinājumu ražošanā. Šo gadu laikā esam ieguvuši nenovērtējamu pieredzi, kas ļauj nodrošināt mūsu klientiem nemainīgi augstu kvalitāti, kā arī būt par līderiem ar jumtu materiāliem saistīto inovāciju ieviešanā. Monier ir ražotnes visā pasaulē, kas to padara par patiesi globālu uzņēmumu ar preču klāstu, kas pielāgots visaugstākajām prasībām.

KVALITĀTES KONTROLES AUGSTIE STANDARTI

Lai nodrošinātu Monier dakstiņu un jumta aksesuāru izturību, tos pakļauj daudzām pārbaudēm un kvalitātes  kontrolēm tehniskajos centros Vācijā un Anglijā. Visus Monier izstrādājumus pakļauj ultravioletajam starojumam, salam, erozijai, straujām temperatūras svārstībām u.c. Visiespaidīgākā pārbaude ir vēja tunelis, kur laika apstākļi miklī var mainīties no neliela lietus līdz spēcīgai vētrai.

VĀCU RAŽOŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Monier kā modes noteicējs dakstiņu ražošanā pastāvīgi izstrādā un ievieš būtiskas inovācijas. Tiek radīti gan jauni, īpaši virsmas pārklājumi betona dakstiņiem, kas saglabā krāsas intensitāti un nodrošina aizsardzību pret sūnām, gan arī izstrādātas jaunas valcēto dakstiņu formas, kas ir saņēmušas pat prestižo „Red Dot” dizaina balvu.

NEAPSTRĪDAMS SKAISTUMS UN IZCILA VIRSMAS FAKTŪRA

Šodien vairs nevienam nav šaubu par dakstiņu jumta skaistumu. Pateicoties virsmas faktūrai un krāsu izvēles bagātībai, jebkuri Monier dakstiņi ir vienlīdz izskatīgi. Ne velti visdažādākās imitācijas un pakaļdarinājumi no citiem materiāliem cenšas pēc izskata un nosaukuma līdzināties īstajiem daktiņiem.

PLAŠS KRĀSU UN FORMU KLĀSTS JŪSU IEDVESMAI