Preču iegāde

 • Visas cenas Time2Build.lv norādītas EUR ar PVN 21%.
 • Norādītās cenas par precēm neietver piegādes izmaksas. ( izņemot, ja ir norādīta akcija – bezmaksas piegāde)
 • Visas preces Time2Build.lv atbilst būvniecību regulējošo normatīvu aktu prasībām.
 • Atgādinām, ka patērētājam 24 mēnešu laikā no preces iegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt pieprasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci, ievērojot visas likumā noteiktās prasības.Interneta veikals Time2Build.lv darbojas ievērojot visas LR noteiktās prasības :
  1) Patērētāju tiesību aizsardzības likums
  2) Noteikumi par distances līgumu – (MK noteikumi Nr.255.pdf)
  3) Atteikuma veidlapa (paraugs)
  4) Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu
  5) Negodīgas komercprakses aizlieguma likums
  6) Informācijas sabiedrības pakalpojumu likums

 

Preču iegāde Time2Build.lv interneta veikalā:

 1. Izvēlieties Jums nepieciešamo preci no preču kataloga, nepieciešamos parametrus (platumu, biezumu, garumu, krāsu, tilpumu, svaru, ja tādi parametri ir konkrētai precei);
 2. Atzīmējiet vienību skaitu pirkšanai;
 3. Kad esam izvēlējušies preci, spiežam pogu – “Pievienot grozam”;
 4. Kad visas nepieciešamās preces ir pievienotas “Pirkuma grozam”, nospiediet lapas labajā augšējā stūrī izvēlni – “Pirkuma grozs”, un tad izvēlamies „Apskatīt grozu” vai „Noformēt pasūtījumu”. Kad Grozs ir apskatītu tad izvēlamies aktīvo pogu – „Noformēt pasūtījumu”. Ja ir nepieciešams vēl mainīt produktu skaitu, daudzumu, tad pēc tā neaizmirstam uzspiest aktīvo pogu „Pārrēķināt” un tad spiežam „Noformēt pasūtījumu”.
 5. Sākas Droša pasūtījuma noformēšana 5 soļos:
  1) Reģistrēti lietotāji ievada savu lietotāja vārdu, paroli un drošības attēlu. Jauns lietotājs var izvēlēties reģistrēties (ja plāno vairākas reizes iepirkties Time2Build.lv) vai arī izvēlas aizpildīt informāciju nereģistrējoties (vienreizējai iegādei). Aizpildām nepieciešamo informāciju (ar * obligāti aizpildāmie lauciņi).
  2) Nākamajā solī norādām Rēķina rekvizītus un Piegādes adreses rekvizītus. Kad tas ir izdarīts spiežam pogu „Tālāk”.
  3) Piegādes izvēlnē izvēlamies vai nepieciešama piegāde vai arī nē.
  Piegāde ir papildus samaksa. Piegādes noteikumi atrodami šeit. (uzspiežot aiziet uz sadaļu piegāde)
  Preces tiks piegādātas pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas un saņemtā maksājuma apstrādes.
  4) Maksājuma veida izvēlne – izvēlamies maksāt ar pārskaitījumu vai arī preci saņemot. Informējam: Nospiežot „Pirkt” Jūs savā e-pastā saņemsiet rēķinu, kas kalpo par apstiprinājumu par līguma noslēgšanu.
  Time2build noteikti sazināsies ar Jums tuvākajā laikā, lai pārliecinātos par pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanu jūsu e-pastā un precizēs piegādes nosacījumus.
  Tālākais pasūtījums ietver pienākumu veikt apmaksu par pasūtījumu. (MK noteikumi Nr.255).
  5) Nospiežot „Pirkt ” pirkums ir veikts jeb distances līgums ir noslēgts Jūs redzēsiet informāciju :
  Preču izsniegšana tiek realizēta tikai pēc pasūtījuma darījuma apstiprinājuma un apmaksas saņemšanas. Atteikuma veidlapas paraugs ir atrodams šeit. Tālāk Jūs varat apskatīties sava konkrētā pasūtījuma detaļas vai arī apskatīties visus savus veiktos pasūtījumus mūsu sistēmā.6. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, lūdzam uzgaidīt, kad mūsu darbinieks ar Jums sazināsies, lai precizētu Jūsu pasūtījumu un piegādes nosacījumus. Ja nevarat sagaidīt, variet zvanīt arī mums pa tālr. (+371) 20044374 vai (+371) 25927503
 6. Rēķina apmaksu (maksājot pārskaitījumā) variet veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, ja nav nepieciešams tur iekļaut transporta izmaksu.
 7. Taču, ja ir nepieciešama piegāde, mēs sazināsimies un saskaņosim transporta izmaksas un pievienosim tās pie Jūsu rēķina un vēl reiz to nosūtīsim Jums apmaksai.
 8. Rēķinu varat apmaksāt ar pārskaitījumu internetbankā vai bankā. Pie mums ofisā tas ir izdarāms skaidrā naudā (līdz 7200,- EUR). Savukārt norēķinoties preci saņemot pretī, saņemsiet Pavadzīmi ar kvīti, kas kalpo par maksājuma un preču garantijas apliecinājumu.
 9. Pēc rēķina apmaksas variet saņemt preci Time2Build.lv ofisā Šmerļa iela 2, Rīga, vai arī sev vēlamajā laikā (kas ir saskaņots ar mūsu klientu apkalpošanas servisu), ar piegādi pasūtījumā norādītajā adresē.
 10. Neskaidrību gadījumā, droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu pa tālr. (+371) 22318688 vai (+371) 25927503 vai rakstiet uz info@time2build.lv