x

ROCLITE 250/200 gāzbetona bloki

113.74 / par 1 m3

In Stock
Quantity:
113.74
Compare
Compare

Gāzbetona bloki RocLITE  ir izturīgs un viegls bloks. Gāzbetona bloki ir ražoti Igaunijā. Roclite gāzbetona bloki tiek ražoti no videi draudzīgiem vietēji pieejamiem materiāliem. Roclite bloks tiek ražots no izturīga gāzbetona, blokus ir ērti pārvietot ar rokām, jo tie nav smagi. Bloki ir domāti sienu būvniecībai.

Bezmaksas piegāde pilnai autokravai visā Latvijas teritorijā
1 paletes rezervācijas maksa 5,50-eur + PVN

Roclite gāzbetona bloku īpašības

Roclite gāzbetona bloki– ekoloģisks izstrādājums, kura vidi saudzējošais ražošanas process ir patentēts Eiropas savienībā. Autoklāvētie  gāzbetona bloki Roclite tiek ražoti uz vācu liešanas tehnoloģijas iekārtām, sajaucot pamata sastāvdaļas smiltis, pelnus un ūdeni.

Ekoloģiski tīrs

ROCLITE – ekoloģiski tīri gāzbetona bloki, neizdala apkārtējā vidē kaitīgos savienojumus – ražojot cementa vietā tiek lietoti izdedžu pelni.

Energoefektīvs

Labām siltumizolācijas īpašībām un necaurpūšamībai ir liela nozīme energoefektīvu māju būvniecībā. Energoefektīvie ROCLITE gāzbetona bloki ļauj ieekonomēt apkures izmaksas. ROCLITE gāzbetona bloku siltuma vadītspējas koeficients ir 0,096 W/mK. No dažāda izmēra blokiem var būvēt ārsienas ar papildus siltumizolāciju.

Viegli apstrādājams

ROCLITE gāzbetona bloki ir viegli un vienkārši apstrādājami. Ātra bloku montāža palīdz ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Ugunsdrošs

ROCLITE gāzbetona bloki nedeg, ir izturīgi pie augstām temperatūrām un atbilst augstākai uguns reakcijas klasei A1.

Zīmols

Roclite

Atbilstības deklarācija

Ekspluatācijas īpašību deklarācija Roclite bloki 250x200x600